Uudised

Delice Solarisest saab Tallinna südalinna toidukaubanduse uus pärl

22. august 2023

· Solarise keskuse Delice’i toidukaupluse renoveerimistööd on lõpusirgel.
· 12. septembril lansseerib Delice brändiuuenduse, avatakse linnaturulikust keskkonnast inspireeritud premium-toidupood Tallinna südalinna tuiksoonel, Solarise keskuses.
· Sisekujundus ja uus visuaalne identiteet sündisid Vaikla arhtitektide ja Velveti disainiagentuuri koostöös.

Selveri ketti kuuluva Delice’i kontseptsioon, logo, visuaalne identiteet, kaupluse sisekujundus ja reklaamikeel astuvad uude ajastusse 12. septembril, mil klientidele avatakse uus Delice Solaris.

„ABC Supermarketsi omandamisega lisandus Selver AS-i Delice’i kauplusekett. Delice’i seniseks tugevuseks peame ise ja meie kliendid selle eristumist igapäeva toidukauplustest. Täieliku kontseptsooni muutusega tahame seda tugevust rõhutada, pakkudes klientidele lisaks eristuvale ja veelgi laienevale premium-valikule ka meeldejäävat ostuelamust,“ ütleb Selver AS-i juhatuse liige Kristi Lomp.

Arhitektide Katrin ja Argo Vaikla loodud sisekujunduslahendus keskendub kvaliteetsele üldilmele, mis on samal ajal helge ja avar. Materjalidena on kasutusel terrazzo, keraamika, looduskivi ja puiduimitatsiooniga plaadid. Delice’i mööbel on musta karkassiga, kuid kombineeritud puitpindadega.

Velveti loovjuhi Kristian Kirsfeldti sõnul inspireeris neid mõte kohast, kus hea toidu armastajad leiavad parimad toorained, päikeselise meeleolu ja mõnusa teeninduse. „Lihtsate võtetega tõime vahemerelikult rikkaliku turuatmosfääri siseruumi. Esikohal on aga eelkõige külastaja kogemus – tahtsime luua keskkonna, kuhu oleks ikka ja jälle mõnus tagasi tulla.“

Lisaks Solaris Delice’i täielikule ümbersünnile värskeneb ka Delice Viimsi kauplus uue kontseptsiooni elementidega. Uus kontseptsioon loob hetkel veel vaid kahe kauplusega tegutsevale Delice’i ketile perspektiivi laieneda ka teistesse headesse asukohtadesse. Delice’ist saab Selveri keti premium-kaubamärk, mille sihtklient elab peamiselt Tallinnas ja Harjumaal.

Delice’i eristuva sortimendi keskmes on kaupluses kohapeal valmiv värske valmistoit, mugavad kaasahaaramiseks loodud valmiseined, värsked küpsetised ja pannipitsad ning Delice’i klientide seas nõutud rikkalik valik maailma köökide toodetest. Südalinna toidupoele omaselt lähtub Solarise poe valik nii kohalikust elanikust, nõudlikust kodus toidu valmistajast, gurmee suupisteid ja jooke otsivast kliendist, aga ka turistidest ja piirkonnas elavatest välismaalastest. Delice’i linnaturulik premium-toidukauplus avatakse Solarise keskuse null korrusel 12. septembril kell 12.