Uudised

Uuenenud Delice Solaris avab homme uksed

11. september 2023

Delice Solaris avab homme, 12. septembril, pärast kaks kuud kestnud ümberehitustöid uksed. Avamisega lansseeritakse täiesti uus Delice’i bränd ja kontseptsioon.

Ajakirjanikele toimub eelavamine kell 10.30. Klientidele on kauplus avatud alates kella 12st.

Selveri ketti kuuluva Delice’i kontseptsioon, logo, visuaalne identiteet, kaupluse sisekujundus ja reklaamikeel astuvad Delice Solarise taasavamisega uude ajastusse.

Arhitektide Katrin ja Argo Vaikla loodud sisekujunduslahendus keskendub kvaliteetsele üldilmele, mis on samal ajal helge ja avar. 

Velveti loovjuhi Kristjan Krisfeldti sõnul inspireeris neid mõte kohast, kus hea toidu armastajad leiavad parimad toorained, päikeselise meeleolu ja mõnusa teeninduse. 

Lisaks Solaris Delice’i täielikule ümbersünnile värskeneb ka Delice Viimsi kauplus uue kontseptsiooni elementidega. Uus kontseptsioon loob hetkel veel vaid kahe kauplusega tegutsevale Delice’i ketile perspektiivi laieneda ka teistesse headesse asukohtadesse. Delice’ist saab Selveri keti premium-kaubamärk, mille sihtklient elab peamiselt Tallinnas ja Harjumaal.

Delice’i eristuva sortimendi keskmes on kaupluses kohapeal valmiv värske valmistoit, mugavad kaasahaaramiseks loodud valmiseined, värsked küpsetised ja pannipitsad ning Delice’i klientide seas nõutud rikkalik valik maailma köökide toodetest. Südalinna toidupoele omaselt lähtub Solarise poe valik nii kohalikust elanikust, nõudlikust kodus toidu valmistajast, gurmee suupisteid ja jooke otsivast kliendist, aga ka turistidest ja piirkonnas elavatest välismaalastest.

Delice’i linnaturulik premium-toidukauplus avatakse Solarise keskuse null korrusel 12. septembril kell 12.